...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Täiskasvanud ... Lapsed/noored ... Treeningmakse ... Tunniplaan ... Varustus ... Juhendajad ... Liitumine ...  
  ... Tallinna treeningud ... Tartu treeningud ... Ujumise algõpe täiskasvanutele ...  
  ... Algõppe kursusele registreerimine ...  

...

21CC TRIATLONIKLUBI TREENINGGRUPID 2015/16

IM GRUPP Grupp on komplekteeritud

  1. Aho Augasmägi
  2. Aivar Juus
  3. Alo Alunurm
  4. Andre Mägi
  5. Chris Rohde
  6. Donald Paidre
  7. Emil Laugal
  8. Ivo Tatrik
  9. Jaanus Juss
  10. Jane Oidekivi
  11. Kadri Possul
  12. Kristjan Melikov
  13. Margus Nõmm
  14. Pärt Kivaste
  15. Raido Kiipsaar
  16. Rainer Kuhi
  17. Sirlet Viilas
  18. Taago Tulf
  19. Tanel Taal
  20. Tanel Tarlap
  21. Tiit Arus
  22. Toomas Lelov
  23. Ulf Rosen
  24. Ursel Velve
  25. Villu Vakra

IM-2 Grupp on komplekteeritud

  1. Alo Süvari
  2. Andrei Tšerednik
  3. Andres Peekman
  4. Anti Liivat
  5. Deniss Kimmo
  6. Erki Kukk
  7. Gunnar Zirk
  8. Jaan Sibul
  9. Janno Roosimets
  10. Jorma Härmsalu
  11. Mario Mumm
  12. Pavel Grigorenko
  13. Ragnar Toomla
  14. Sten-Martin Kreisberg
  15. Toomas Ellmann
  16. Urmas Volens

Indrek Ott (ÜKE)

GRUPP 2 Grupp on komplekteeritud

  1. Andre Vinkel
  2. Imbi Loomets
  3. Janek Vainjärv
  4. Jurgita Gudisauskaite Rohde
  5. Liis Tehver
  6. Maano Päeren
  7. Sergei Shirokov
  8. Tarvi Viks
  9. Triin Toonpere
  10. Veiko Aaviste

GRUPP 2 (Noored)

  1. Doreen Mägi
  2. Helena-Dess Augasmägi
  3. Johanna Maria Kuusemets
  4. Karl Mell
  5. Liisa Emilia Sorainen
  6. Martin Shirokov
  7. Uku Maitsalu

Paula-Brit Siimar (jooks)
Reeli-Marta Siimar (jooks)

GRUPP 3

  1. Andrei Rjabtsev
  2. Aroonika-Margarita Voites
  3. Charlotte Graae
  4. Denis Sivovol
  5. Diana Lorents
  6. Erik Plaan
  7. Ilona Sildmäe
  8. Imre Truu
  9. Jevgeni Kalbin
  10. Katri Kerem
  11. Kristjan Silvet
  12. Martin Laugen
  13. Martti Salm
  14. Oliver Lätte
  15. Rain Johanson
  16. Raivo Päts
  17. Reilika Lelov
  18. Sergei Voronitšev

GRUPP 4

  1. Algis Sepp
  2. Brigita Puustusmaa
  3. Eeva Avik
  4. Erika Jürgenson
  5. Hannes Mädo
  6. Ieva Kuzminaite
  7. Indrek Übius
  8. Jette Aus
  9. Kairi Kaldur
  10. Laura Huik
  11. Madis Piigli
  12. Martin Meisalu
  13. Pille Rets
  14. Pille-Riin Virtaal
  15. Rein Tillemann
  16. Stina Metsis
  17. Tauno Kaur

Annika Seero (ÜKE)
Pirje Raidma

GRUPP 5

  1. Hannes Linno
  2. Helin Toom
  3. Kristel Kok (ÜKE)
  4. Külli Mõtsnik
  5. Laura Salu
  6. Liina Raus
  7. Margit Teesalu-Kranich
  8. Monika Ilisson
  9. Pavel Pilman
  10. Pille Nurmis
  11. Risto Solman
  12. Sander Tomson
  13. Sven Siimar
  14. Tiina Sergo (ÜKE)

TARTU

  1. Heikki Zeigo
  2. Kristel Mägi
  3. Kristiina Kõiv
  4. Maret Lind
  5. Reelika Päädam
  6. Rein Oder
  7. Rene Kase
  8. Silver Tulik
  9. Vidrik Vaiksaar

SAKU

  1. Alari Kõpper
  2. Aurika Nõmm
  3. Brigitte Piip
  4. Grete Gutmann 
  5. Heido Peterson
  6. Helen Saareoja
  7. Jano Järvelaid
  8. Kaire Vühner
  9. Kairi Tuulmägi
  10. Ly Villo
  11. Magne Mölster
  12. Mai Tammaru
  13. Piibe Tammemäe
  14. Susanne Gretlin Kostla
  15. Tanel Saue
  16. Tarmo Vilumets

Lapsed-1

  1. Aleksander Mumma
  2. Aliisa Shirokova
  3. Enzo Paabel
  4. Johan Markus Juss
  5. Käsper Kalda
  6. Laura Luhajärv
  7. Magnas Rohde
  8. Miko Vainjärv
  9. Mona Désirée Paabel
  10. Simon Matthias Vseviov
  11. Sten-Erik Päeren
  12. Tadas Rohde

Lapsed-2

  1. Arphine Pogosjan
  2. Eva-Maria Kroon
  3. Hendrik-Simo Saapar
  4. Georg Mumma
  5. Grettel Bauman
  6. Grete Simona Otsa
  7. Markus Abel
  8. Marten Nagel
  9. Mattias Mark
  10. Michal Sadlon
  11. Mirtel Nagel
  12. Patricia Sadlon
  13. Saskia Siim
  14. Uku Tõugjas

Hanna-Marleen Mõtsnik
Kirke Mõtsnik
Mirtel-Madlen Siimar

Noored

  1. Aira Eliise Sepp
  2. Cameron Rohde
  3. Emma Anette Juss
  4. Emma Vinkel
  5. Georg Vill
  6. Jarmo Haljas
  7. Joonas Jukk
  8. Karin Aaviste
  9. Karl Sebastian Puustusmaa
  10. Kertu Maarja Reinsalu
  11. Maarja-Liis Engel
  12. Marietta Mark
  13. Mark-Erik Tölpt
  14. Mihkel-Mart Elvei
  15. Ralf Marcus Laiva
  16. Robin-Rei Taidema
  17. Sanna Mitt
  18. Stella Viks

Niklas Laur
Milena Vaakmann
Richard Lõoke
Trevor Kägo

Sport-1 (3-4aastased)

  1. Francisco Javier Ortiz de Artinano Paakspuu
  2. Friida Aid
  3. Daniel Efraim
  4. Karel Neppi
  5. Margaret Vlassov
  6. Nora Järvalt
  7. Päär Ekke Suurväli
  8. Pärtel Põvvat Suurväli
  9. Raner Nukke
  10. Rasmus Heidmets

Sport-2 (5-6aastased)

  1. Elisabet Veskus
  2. Helia-Gea Augasmägi
  3. Inger-Lydia Pilman
  4. Marta Kotov
  5. Mikk-Mihkel Engel
  6. Nora Elisabeth Seero
  7. Oskar Piibur
  8. Richard Vlassov
  9. Teodor Läll
  10. Thor Malleus

Pisipõnnid (ujumine kell 18:00) Grupp on komplekteeritud

  1. Jesper Kits
  2. Hektor Karu
  3. Kert Aaviste
  4. Madle Meloora Lutsoja
  5. Mete-Marii Toomla
  6. Mia Marii Klaasen
  7. Mia Suits
  8. Morten Metsis
  9. Nora Järvalt
  10. Rando Vapper
  11. Rasmus Heidmets
  12. Raul Suits
  13. Ricardo Velleste
  14. Saskia Simona Jensen
  15. Truude Läll

Põnnid-1 (ujumine kell 15:00) Grupp on komplekteeritud

  1. Aron Mägi
  2. Barbara Pullat
  3. Francisco Javier Ortiz de Artinano Paakspuu
  4. Frederick Tüll
  5. Gregor Rammo
  6. Karl Kevin Mägi
  7. Kätlin Räni
  8. Kristjan Kabrits
  9. Laura Räni
  10. Marta Marie Hanniotti
  11. Päär Ekke Suurväli
  12. Pärtel Põvvat Suurväli
  13. Raul Ranniku
  14. Sören Stefan Jensen
  15. Stefan Valdt

Põnnid-2 (ujumine kell 16:00) Grupp on komplekteeritud

  1. Anna-Rebecca Rosen
  2. Carmen Kaasik
  3. Harriet Maiste
  4. Harriet Sofia Hanesoo
  5. Henri Liivak
  6. Iris Vilson
  7. Karida Nagel
  8. Kaspar Rea
  9. Kirke Maiste
  10. Marie Kaasik
  11. Markus Mäepõld
  12. Meelis Meri
  13. Nele Kristman
  14. Oskar Sander
  15. Thor Malleus
  16. Tristan Eric Münter

Põnnid-3 (ujumine kell 17:00) Grupp on komplekteeritud

  1. Alfred Karu
  2. Christofer Tüll
  3. Emilia Kajaste
  4. Hugo Eesmaa
  5. Ida Ojala
  6. Joonas Meri
  7. Kamilla Hohl
  8. Kerlin Viskus
  9. Mikk-Mihkel Engel
  10. Oskar Piibur
  11. Reka Hohl
  12. Richard Vlassov
  13. Taigo Uustalu
  14. Teodor Läll
  15. Theodor Karu

 

Grupid2015

21CC TRIATLONIKLUBI TREENINGGRUPID 2014/15

GRUPP IM1 (E, N, L) grupp on komplekteeritud!

  1. Aho Augasmägi
  2. Aivar Juus
  3. Alo Alunurm
  4. Andre Mägi
  5. Chris Rohde
  6. Emil Laugal
  7. Indrek Reinbach
  8. Indrek Teppo
  9. Ivo Tatrik
  10. Jaanus Juss
  11. Jane Oidekivi
  12. Kadri Possul
  13. Karl-Rauno Miljand
  14. Kert Olle
  15. Kristjan Kajaste
  16. Kristjan Melikov
  17. Külliki Taylor
  18. Margus Nõmm
  19. Raido Kiipsaar
  20. Rainer Kuhi
  21. Taago Tulf
  22. Tanel Taal
  23. Tanel Tarlap
  24. Tiit Arus
  25. Toomas Lelov
  26. Ulf Rosen
  27. Urmas Peiker
  28. Ursel Velve
  29. Villu Vakra

GRUPP 2 (T, N, L) grupp on komplekteeritud!

  1. Andre Vinkel
  2. Eeva Avik
  3. Erkki Vähi
  4. Brigita Puustusmaa
  5. Hanna-Britt Augasmägi
  6. Heikke Merilin Raidma
  7. Imbi Loomets
  8. Janek Vainjärv
  9. Jurgita Rohde
  10. Kirke Raud
  11. Maano Päeren
  12. Margit Teesalu-Kranich
  13. Mari Tamsalu
  14. Mariana Tulf
  15. Reilika Lelov
  16. Sergei Shirokov
  17. Tarvi Viks
  18. Triin Toonpere
  19. Uku Maitsalu
  20. Veiko Aaviste

GRUPP 3 (T, N, L) grupp on komplekteeritud!

  1. Alo Süvari
  2. Andrei Tšerednik
  3. Andres Peekman
  4. Anti Liivat
  5. Deniss Kimmo
  6. Erika Jürgenson
  7. Erki Kukk
  8. Ilona Põld
  9. Indrek Ott
  10. Ivan Lavrentjev
  11. Jaan Sibul
  12. Jorma Härmsalu
  13. Katri Kerem
  14. Kersti Heide
  15. Kristjan Enno
  16. Liis Tehver
  17. Oleg Šmoli
  18. Pavel Grigorenko
  19. Pille-Riin Virtaal
  20. Pirje Raidma
  21. Ragnar Toomla
  22. Risto Solman
  23. Urmas Volens

GRUPP 4 (E, K, N) 

  1. Algis Sepp
  2. Carl-Robert Kagge
  3. Ieva Kuzminaite
  4. Indrek Übius
  5. Jaan Mandriks
  6. Janek Sarapu
  7. Kairi Kaldur
  8. Karl Aru
  9. Laura Huik
  10. Marta Kurvits
  11. Martin Meisalu
  12. Pille Nurmis
  13. Pille Rets
  14. Rein Tillemann
  15. Tõnis Tamme

GRUPP 5 (E, K)

  1. Heleri Koltšin
  2. Helin Kalmus
  3. Helin Toom
  4. Häli Sokk
  5. Jette Aus
  6. Juta Jaama
  7. Karin Kuum
  8. Kersti Telve
  9. Kitty Kubo
  10. Laura Oks
  11. Liina Raus
  12. Madis Piigli
  13. Marilin Sulg
  14. Marit Alaväli
  15. Marti Lung
  16. Stina Metsis

TARTU

  1. Andres Mäekivi
  2. Anna-Liisa Pechter
  3. Heikki Zeigo
  4. Indrek Kadak
  5. Johanna Toom
  6. Kristel Mägi
  7. Külli Tootsi
  8. Margit Pill
  9. Merli Randoja
  10. Rait Rohumägi
  11. Rein Oder
  12. Rene Kase
  13. Sandor Tabo
  14. Silver Tabo
  15. Silver Tulik 

SAKU (E, K)

  1. Alari Kõpper
  2. Asti Piron
  3. Brigitte Piip
  4. Erkki Erend
  5. Geithy Sepp
  6. Heido Peterson
  7. Hepp Lisbet Sams
  8. Jano Järvelaid
  9. Kaire Vühner
  10. Kairi Tuulmägi
  11. Kardon Kõiv
  12. Ly Villo
  13. Mai Tammaru
  14. Magne Mölster
  15. Raili Vesberg-Pikk
  16. Reelika Päädam
  17. Risto Reinpõld
  18. Stina Aava
  19. Susanne Gretlin Kostla
  20. Tanel Saue
  21. Tarmo Vilumets
  22. Toomas Zaletajev
  23. Tõnis Milling
  24. Veronika Selge

LAPSED 1 (2007-2008) (T, K, L)

  1. Aliisa Shirokova
  2. Emma Anette Juss
  3. Grete Simona Otsa
  4. Grettel Bauman
  5. Hendrik-Simo Saapar
  6. Johan Markus Juss
  7. Magnas Rohde
  8. Mattias Mark
  9. Mihkel Lelov
  10. Miko Vainjärv
  11. Sten-Erik Päeren
  12. Tadas Rohde
  13. Uku Tõugjas 

LAPSED 2 (2005-2006) (T, K, L, P)

  1. Emma Viktoria Millend
  2. Emma Vinkel
  3. Georg Mumma
  4. Joonas Jukk
  5. Kadri Liina Orasmäe
  6. Kaisa Kranich
  7. Karin Aaviste
  8. Karl Sebastian Puustusmaa
  9. Kertu Maarja Reinsalu
  10. Marten Nagel
  11. Mirtel Nagel
  12.  

NOORED (2000-2004)

  1. Aira Eliise Sepp
  2. Cameron Rohde
  3. Doreen Mägi
  4. Hannes Erik Plado
  5. Helena Riin Plado
  6. Helena-Dess Augasmägi
  7. Georg Marten Kendla
  8. Karl Mell
  9. Kerli Kuusik
  10. Laura Ojamäe
  11. Maarja-Liis Engel
  12. Marietta Mark
  13. Marcus Veer
  14. Mark-Erik Tölpt
  15. Ralf Marcus Laiva
  16. Robin-Rei Taidema
  17. Sanna Mitt
  18. Stella Viks
  19. Trevor Kägo

PÕNNID (2009-2011) (sporditund-T, N)

  1. Aleksander Mumma
  2. Anna-Rebecca Rosen
  3. Francisco Javier Ortiz de Artinano Paakspuu
  4. Helia-Gea Augasmägi
  5. Iida Marie Aavik
  6. Johann Anderson
  7. Leone Karmen Aver
  8. Marta Kotov
  9. Mikk-Mihkel Engel
  10. Thor Malleus
  11. Teodor Läll

PISIPÕNNID 1 (ujumine P kell 16:00 ) 

  1. Antoni Wiechecki
  2. Johann Saar
  3. Kristjan Kabrits
  4. Marleen Teppo
  5. Marta Marie Hanniotti
  6. Meelis Meri
  7. Michelina Wiechecki
  8. Theodor Volens
  9. Therese Peekman

PISIPÕNNID 2 (ujumine P kell 17)

  1. Adele Vari
  2. Alfred Karu
  3. Aron Mägi
  4. Christofer Tüll
  5. Frederick Tüll
  6. Karida Nagel
  7. Markus Mäepõld
  8. Melissa Saskia Viikmäe
  9. Nora Kaarma
  10. Päär Ekke Suurväli
  11. Pärtel Põvvat Suurväli
  12. Sören Stefan Jensen
  13. Stefan Valdt
  14. Teodor Läll
  15. Theodor Karu

PISIPÕNNID 3 (ujumine P kell 18:00)

  1. Aleksander Mumma
  2. Andreas Lumberg
  3. Anna-Rebecca Rosen
  4. Elis Ruus
  5. Emilia Kajaste
  6. Helia-Gea Augasmägi
  7. Henri Lumberg
  8. Hugo Eesmaa
  9. Ida Ojala
  10. Joonas Meri
  11. Kerlin Viskus
  12. Marianna Wiecheck
  13. Silver Saar
  14. Taigo Uustalu

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
http://www.ignite.ee
http://www.rademar.ee


...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...