...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Täiskasvanud ... Lapsed/noored ... Treeningmakse ... Tunniplaan ... Varustus ... Juhendajad ... Liitumine ...  

...

21CC Triatloniklubi kaasab treeningute läbiviimisesse nii juba eelmisest hooajast tuttavad treenerid ja juhendajad, kuulsad triatleedid kui triatlonis uued, kuid oma ala mainekad ja kogenud treenerid.

Jüri Käen, peatreener – Jüri teeneks on mitmete Eesti triatleetide viimine maailma triatloni tippu, ta on juhendanud palju aastaid Eesti koondist ja on tänaseni üks juhtfiguure Eesti triatlonis. Jüri Käen on olnud seotud 21CC Triatloniklubiga selle algusaegadest, klubi liige ja treener alates 1993 aastast.

NOORTE, LASTE JA PISIPÕNNIDE JUHENDAJAD

Marko Albert, treener - lapsepõlves on Marko tegelenud 11 aastat ujumisega ja alates 1997. aastast jõudis ta triatloni juurde, kui alustas treeninguid Jüri Käeni juures. Triatloniga alustamisel liitus Marko ka 21CC Triatloniklubiga. Oma karjääri jooksul on Marko osalenud kahtedel olümpiamängudel, jõudnud teist aastat järjest Ironman'i maailmameistrivõistlustele Hawaii'l, tulnud mitmekordseks Eesti meistriks, jõudnud poodiumile nii ITU maailmakarika etappidel kui ka WTC Ironman seeriavõistlustel.

Liina Oks, treener - lõpetanud Tallinna Ülikool kehakultuuri teaduskonna ja omandanud 2003. aastal sama ülikooli organisatsioonikäitumise magistrikraadi. Ca 20 aastase treeneritöö jooksul on tema grupis treeninud palju säravaid isiksusi, arukaid, tarku ja töökaid sportlasi, kuid mitte ainult.  
Liina käe all treenides on Eesti ujumiskoondisesse aastatel 1993-1997 kuulunud mitmeid ujujaid (sh Katrin Heimonen, Katri Voll), kuid tuntumad Liina õpilased on Dea Oja (21 kordne Eesti meister, Eesti parim naisujuja aastatel 1994-1997, Helsingi MK etapi II koha võitja 1995) ja Marko Albert (aastatel 1995-97). Liina treeneritööd on hinnatud 1995. aastal Eesti parima ujumistreeneri ja aastatel 1994, 1995 ja 1996 Spordiselts Kalev aasta parima ujumistreeneri nimetusega. Aastatel 2012-2013 juhendas ja sügisest 2018 juhendab Liina 21CC Triatloniklubi laste ja harrastajate ujumistreeninguid.  

Katrin Linask

Katrin Zaitseva

Liina Tšernov, treener - Liina on mitmekordne Eesti meister 800 m ja 1500 m jooksus. Liina omab treeneri kutsekvalifikatsiooni II kategooria kutsetunnistust kergejõustikus ja on täiendkoolitusena läbinud lastelaagri juhtimise ja korralduse kursuse. Aktiivse sportlaskarjääri kõrvalt läbib Liina õpingute raames viimast etappi Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas, valmimas on lõputöö kehalise kasvatuse ja spordi erialal. 21CC Triatloniklubis juhendab Liina laste ja täiskasvanute jooksu/üldkehalise treeninguid.

TÄISKASVANUTE JUHENDAJAD

Aarne-Vello Kersa, treener

Aili Sempelson, treener - Sportlasteed alustas Aili sportvõimlejana ja on sel alal mitmekordne Eesti meister. Hiljem tegelenud kergejõustikuga ja sõjaväe viievõistlusega. Aastast 2005 osalenud Kaitseväe meistrivõistlustel triatlonis, tulnud seitsmel korral Kaitseväe meistriks. Aili omab treeneri II taseme kutsetunnistust triatlonis (EKR-4, nooremtreener). Ta õpib Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudis kehakultuuri erialal ja 21CC Triatloniklubi juures juhendab täiskasvanute ÜKE/jooksu treeninguid.

Aleksandr Latin, treener

Cevin Anders Siim, treener

Dea Lasting, treener - Dea kuulus Eesti ujumiskoondisesse aastatel 1993-1997, 21 kordne Eesti meister, osalenud lühiraja MM-il ja EM-il ning MK etappidel (1994-97). Alates 1989 aastast oli tema treeneriks Liina Oks kelle käe all treenides kuulutati Dea ka Eesti parimaks naisujujaks neljal järjestikkusel aastal (1994-1997). 2002 aastal liitus Dea 21CC Triatloniklubiga, alustades tööd triatloni treenerina. 2006-2013 aastal tegutses klubi juhatajana ja sel hooajal jätkab täiskasvanute ujumistreeningute juhendamist. Dea omab treeneri III taseme kutsetunnistust triatlonis (EKR-5, treener).

Henry Hein, treener - Henry on tegelenud 12 aastat ujumisega Kalevi ujumiskoolis. EOK V kategooria ujumistreener. 2015.a lõpetanud Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi (bakalaureus). Lisaks 21CC triatloniklubile juhendab noori Kalevi Ujumiskoolis. Õpilased on võitnud arvukalt medaleid Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlustel, välisvõistlusel, püstitanud erinevate võistlussarjade rekordeid ning ka Eesti noorte ja juunioride rekordeid.

Johannes Sikk

Kirill Kotšegarov - oma sportlaskarjääri alustas Kirill ujujana, tema treeningud 21CC Triatloniklubis said alguse 2004. aastal. Eelnevatel aastatel on Kirill juhendanud mitmeid spinni treeninguid ja abistanud ka klubi ühistreeningute läbiviimisel. Eesti triatlonivõistlustelt on Kirill aastate jooksul kokku korjanud mitmeid medaleid ja poodiumikohti, 2012. aastal krooniti ta poolpika triatloni Eesti meistriks. Triatleedina jõudis ta pikematel distantsidel maailmaklassi aastal 2009, võites Florida Ironman'i ajaga 8:24:29.

Mati Albert, treener

Paula-Brit Siimar, treener

Pavel Narõškin, treener

Sirlet Viilas, treener

 

Treenerite kontaktandmed leiate siit: www.21cc.ee > Kontakt > Treenerid

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Viimased uudised Atom RSS
...

31.08.2022
21CC Triatloniklubi uus hooaeg 2022/2023
21CC Triatloniklubi põnnide, koolinoorte ja Tartu treeningrühmadega alustame uut hooaega juba 5.septembril. Tallinna täiskas...

...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
https://www.cfs.ee/

...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...