...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Täiskasvanud ... Lapsed/noored ... Treeningmakse ... Tunniplaan ... Varustus ... Nipid ... Juhendajad ... Liitumine ...  

...

21CC Triatloniklubi kaasab treeningute läbiviimisesse nii juba eelmisest hooajast tuttavad treenerid ja juhendajad, kuulsad triatleedid kui triatlonis uued, kuid oma ala mainekad ja kogenud treenerid.

Jüri Käen, peatreener – Jüri teeneks on mitmete Eesti triatleetide viimine maailma triatloni tippu, ta on juhendanud palju aastaid Eesti koondist ja on tänaseni üks juhtfiguure Eesti triatlonis. Jüri Käen on olnud seotud 21CC Triatloniklubiga selle algusaegadest, klubi liige ja treener alates 1993 aastast.

NOORTE, LASTE JA PISIPÕNNIDE JUHENDAJAD

Henry Hein - Henry on tegelenud 12 aastat ujumisega Kalevi ujumiskoolis. 2015 lõpetas Tallinna Ülikooli, Terviseteaduste ja Spordi Instituudi (bakalaureus).Henry on EOK V kategooria ujumistreener. Lisaks 21CC Triatloniklubi laste ujumistreeningutele juhendab Henry õpilasi ka Kalevi ujumiskoolis ja Orca Swim Club-s.

Kadri Possul

Liina Tšernov, treener - Liina on mitmekordne Eesti meister 800 m ja 1500 m jooksus. Liina omab treeneri kutsekvalifikatsiooni II kategooria kutsetunnistust kergejõustikus ja on täiendkoolitusena läbinud lastelaagri juhtimise ja korralduse kursuse. Aktiivse sportlaskarjääri kõrvalt läbib Liina õpingute raames viimast etappi Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas, valmimas on lõputöö kehalise kasvatuse ja spordi erialal. 21CC Triatloniklubis juhendab Liina laste ja täiskasvanute jooksu/üldkehalise treeninguid.

Triinu Spriit, treener - Triinu on beebide- ja laste maailmas tegutsenud aastast 2002. Omab treeneri I taseme kutsetunnistust ujumises ning III taset ujula- ja avaveevetelpäästjana. Lisaks on olemas haridusteaduse magistrikraad (Kehakultuuri õpetaja, Tallinna Ülikool) ja Terviseteaduste bakalaureusekraad (Kehakultuur lisaerialaga Rekreatsioon, Tallinna Ülikool). Töiendkoolitusena on Triinu läbinud kulturismi- ja fitnessitreenerite erialakoolitusi. Osalenud erinevatel beebide-, väikelaste- ning eelkooliealiste ujutamise- ja võimlemise täiendkoolitustel, erinevatel treeningualastes töötubades ja erinevatel ideepäevadel.
Käesoleval hetkel viib Triinu igapäevaselt läbi ujumistreeninguid (beebid, väikelapsed), saalitreeninguid (rasedad, sünnitusjärgne, beebid, väikelapsed) ja on tegev ka kehalise kasvatuse õpetajana.

TÄISKASVANUTE JUHENDAJAD

Aarne-Vello Kersa, treener

Aili Sempelson, treener - Sportlasteed alustas Aili sportvõimlejana ja on sel alal mitmekordne Eesti meister. Hiljem tegelenud kergejõustikuga ja sõjaväe viievõistlusega. Aastast 2005 osalenud Kaitseväe meistrivõistlustel triatlonis, tulnud seitsmel korral Kaitseväe meistriks. Aili omab treeneri II taseme kutsetunnistust triatlonis (EKR-4, nooremtreener). Ta õpib Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudis kehakultuuri erialal ja 21CC Triatloniklubi juures juhendab täiskasvanute ÜKE/jooksu treeninguid.

Aleksandr Latin, treener

Alma Sarapuu - Alma kuulub Eesti naistriatleetide eliiti juba mitmendat aastat. Saavutuste hulgas on kolm Eesti meistritiitlit olümpiadistantsil ja kolm poolpikal distantsil, mitmed poodiumikohad Eesti mainekatel jooksu ja seiklusspordi võistlustelt. 2011 aastal läbis Alma Challenge Roth Ironman distantsi märkimisväärse ajaga 9:41:42, mis tähistab ka Eesti naiste tippaega sel distantsil.

Dea Oja, treener - Dea kuulus Eesti ujumiskoondisesse aastatel 1993-1997, 21 kordne Eesti meister, osalenud lühiraja MM-il ja EM-il ning MK etappidel (1994-97). Alates 1989 aastast oli tema treeneriks Liina Oks kelle käe all treenides kuulutati Dea ka Eesti parimaks naisujujaks neljal järjestikkusel aastal (1994-1997). 2002 aastal liitus Dea 21CC Triatloniklubiga, alustades tööd triatloni treenerina. 2006-2013 aastal tegutses klubi juhatajana ja sel hooajal jätkab täiskasvanute ujumistreeningute juhendamist. Dea omab treeneri III taseme kutsetunnistust triatlonis (EKR-5, treener).

Kaity-Marin Tiitmaa, treener - Kaity jätkab 21CC Triatloniklubi Tartu grupi juhendamist. Ta on vastupidavusaladega tegelenud juba mitmeid aastaid ja jõudnud erinevatel triatloni distantsidel poodiumile. Kaity on kahekordne Eesti Täispika triatloni, naiste klassi Ironman distantsi võitja.

Karl-Rauno Miljand

Karmen Reinpõld, treener - Karmen jätkab 21CC Triatloniklubi Saku grupi juhendamist. Karmen õpib Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudis kehakultuuri erialal, omab kutsekvalifikatsiooni nii triatlonis kui ka rattaspordis ning on ise aktiivne sportlane.

Kirill Kotšegarov - oma sportlaskarjääri alustas Kirill ujujana, tema treeningud 21CC Triatloniklubis said alguse 2004. aastal. Eelnevatel aastatel on Kirill juhendanud mitmeid spinni treeninguid ja abistanud ka klubi ühistreeningute läbiviimisel. Eesti triatlonivõistlustelt on Kirill aastate jooksul kokku korjanud mitmeid medaleid ja poodiumikohti, 2012. aastal krooniti ta poolpika triatloni Eesti meistriks. Triatleedina jõudis ta pikematel distantsidel maailmaklassi aastal 2009, võites Florida Ironman'i ajaga 8:24:29.

Kätlin Sepp

Marko Albert, treener - lapsepõlves on Marko tegelenud 11 aastat ujumisega ja alates 1997. aastast jõudis ta triatloni juurde, kui alustas treeninguid Jüri Käeni juures. Triatloniga alustamisel liitus Marko ka 21CC Triatloniklubiga. Oma karjääri jooksul on Marko osalenud kahtedel olümpiamängudel, jõudnud teist aastat järjest Ironman'i maailmameistrivõistlustele Hawaii'l, tulnud mitmekordseks Eesti meistriks, jõudnud poodiumile nii ITU maailmakarika etappidel kui ka WTC Ironman seeriavõistlustel.

Sirlet Viilas

Treenerite kontaktandmed leiate siit: www.21cc.ee > Kontakt > Treenerid

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
http://www.ignite.ee
http://www.rademar.ee


...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...