...
...
...
 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Täiskasvanud ... Lapsed/noored ... Treeningmakse ... Tunniplaan ... Varustus ... Juhendajad ... Liitumine ...  

...

21CC Triatloniklubi kaasab treeningute läbiviimisesse nii juba eelmisest hooajast tuttavad treenerid ja juhendajad, kuulsad triatleedid kui triatlonis uued, kuid oma ala mainekad ja kogenud treenerid.

Jüri Käen, peatreener – Jüri teeneks on mitmete Eesti triatleetide viimine maailma triatloni tippu, ta on juhendanud palju aastaid Eesti koondist ja on tänaseni üks juhtfiguure Eesti triatlonis. Jüri Käen on olnud seotud 21CC Triatloniklubiga selle algusaegadest, klubi liige ja treener alates 1993 aastast.

NOORTE, LASTE JA PISIPÕNNIDE JUHENDAJAD

Marko Albert, treener - lapsepõlves on Marko tegelenud 11 aastat ujumisega ja alates 1997. aastast jõudis ta triatloni juurde, kui alustas treeninguid Jüri Käeni juures. Triatloniga alustamisel liitus Marko ka 21CC Triatloniklubiga. Oma karjääri jooksul on Marko osalenud kahtedel olümpiamängudel, jõudnud teist aastat järjest Ironman'i maailmameistrivõistlustele Hawaii'l, tulnud mitmekordseks Eesti meistriks, jõudnud poodiumile nii ITU maailmakarika etappidel kui ka WTC Ironman seeriavõistlustel.

Liina Oks, treener - lõpetanud Tallinna Ülikool kehakultuuri teaduskonna ja omandanud 2003. aastal sama ülikooli organisatsioonikäitumise magistrikraadi. Ca 20 aastase treeneritöö jooksul on tema grupis treeninud palju säravaid isiksusi, arukaid, tarku ja töökaid sportlasi, kuid mitte ainult.  
Liina käe all treenides on Eesti ujumiskoondisesse aastatel 1993-1997 kuulunud mitmeid ujujaid (sh Katrin Heimonen, Katri Voll), kuid tuntumad Liina õpilased on Dea Oja (21 kordne Eesti meister, Eesti parim naisujuja aastatel 1994-1997, Helsingi MK etapi II koha võitja 1995) ja Marko Albert (aastatel 1995-97). Liina treeneritööd on hinnatud 1995. aastal Eesti parima ujumistreeneri ja aastatel 1994, 1995 ja 1996 Spordiselts Kalev aasta parima ujumistreeneri nimetusega. Aastatel 2012-2013 juhendas ja sügisest 2018 juhendab Liina 21CC Triatloniklubi laste ja harrastajate ujumistreeninguid.  

Katrin Linask, treener

Katrin Zaitseva, treener

Liina Tšernov, treener - Liina on mitmekordne Eesti meister 800 m ja 1500 m jooksus. Liina omab treeneri kutsekvalifikatsiooni II kategooria kutsetunnistust kergejõustikus ja on täiendkoolitusena läbinud lastelaagri juhtimise ja korralduse kursuse. Aktiivse sportlaskarjääri kõrvalt läbib Liina õpingute raames viimast etappi Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas, valmimas on lõputöö kehalise kasvatuse ja spordi erialal. 21CC Triatloniklubis juhendab Liina laste ja täiskasvanute jooksu/üldkehalise treeninguid.

TÄISKASVANUTE JUHENDAJAD

Aarne-Vello Kersa, treener

Aili Tiidemann, treener - Sportlasteed alustas Aili sportvõimlejana ja on sel alal mitmekordne Eesti meister. Hiljem tegelenud kergejõustikuga ja sõjaväe viievõistlusega. Aastast 2005 osalenud Kaitseväe meistrivõistlustel triatlonis, tulnud seitsmel korral Kaitseväe meistriks. Aili omab treeneri II taseme kutsetunnistust triatlonis (EKR-4, nooremtreener). Ta õpib Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudis kehakultuuri erialal ja 21CC Triatloniklubi juures juhendab täiskasvanute ÜKE/jooksu treeninguid.

Armin Angerjärv

Elena Kristin Käen, treener

Johannes Sikk

Laura Salm, treener

Mati Albert, treener

Paula-Brit Siimar, treener

Risto Holtsmeier

Vanessa Rätsep, treener

 

Treenerite kontaktandmed leiate siit: www.21cc.ee > Kontakt > Treenerid

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
https://www.cfs.ee/

...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...