...
...
...
 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Definitsioon ... Kellele ... Võrdlus teiste aladega ... Müüdid ... Ajalugu ... Eliit ...  

...

Triatleedile olulised omadused on järjekindlus, distsipliin, tervislike eluviiside austamine ja rõõmus ellusuhtumine. Vastupidavusalale omaselt nõuavad treeningud pühendumist ja süstemaatilisust. Treeningute ülesehitamisel on oluline jälgida jõukohasust, et tagada organismi stabiilne areng.

Triatlon pakub võimalust ennast mitmekülgselt proovile panna nii treeningutes kui võistlustel. Tänu võistlusdistantside mitmekülgsusele, iga raja eripärale, ettearvamatutele ilmastikutingimustele ja tihti ka piiramatule hulgale võistlejatele, on iga võistluse läbimine kogemus omaette. See kõik pakub närvikõdi võistlusvarustuse kokkupakkimisest eelmisel päeval kuni finišijoone ületamiseni.

TREENIMINE

Triatleedid treenivad erinevatel aladel. Kuna esmatähtis on omada head vastupidavust, siis treenitakse lisaks kolmele triatloni alale ka suusatades, rulluisutades, orienteerudes või multisporti harrastades. Lahutamatuks treeningu osaks on üldfüüsilise vormi sihipärane arendamine. Võistlustel kogemuste saamine on samuti tähtis osa aastaringsest triatleedi arengutsüklist.

Treeningmahud algavad 4 tunnist nädalas. Seades eesmärgiks täispika triatloni läbimise kasvab koormus 10-30 tunnini nädalas. Täpse mahu määrab eelkõige võistluseks valitud distants, kuid oluline on kaaluda ka sportlase ajalisi võimalusi ja füüsilist võimekust.

Hoiatus! Triatlonist võib saada Sinu eluviis. Enne trenni tulemist konsulteeri meie treenerite ja klubiliikmetega.

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
https://www.cfs.ee/

...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...