...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Täiskasvanud ... Lapsed/noored ... Treeningmakse ... Tunniplaan ... Varustus ... Juhendajad ... Liitumine ...  
  ... Lapsed ja noored ... Põnnid 2-6.a ...  
  ... Põnnide treeningutele registreerimine ...  

...

Põnnid 2019/20

 UJUMINE

PÕNNID-1 (P kell 17:00 Audentese ujula)

  1. Aleksandr Terentjev
  2. Ander Ortiz de Artinano Paakspuu
  3. Eleanora Tüll
  4. Hanna Ploom
  5. Herman Noorkõiv
  6. Johannes Taro
  7. Jonas Härmsalu
  8. Karl Kaasiku
  9. Kleer Kuhi
  10. Noel Ruben Velling
  11. Oskar Puusemp
  12. Otto Nelis
  13. Roven Nukke
  14. Ruuben Rüütel
  15. Valter Kuhi

PÕNNID-2 (P kell 16:00 Audentese ujula)

  1. Arabella Tulf
  2. Elli Taal
  3. Emma Sibul
  4. Erik Mirski
  5. Henri Hääl
  6. Margaret Kaseorg
  7. Marleen Mäepõld
  8. Otto Rüütel
  9. Rain Ranniku
  10. Renard Nagel
  11. Säde Susanna Jensen
  12. Trevor Uibo
  13. Tuule Laugen
  14. Vassel Kallastu
  15. William Männi

PÕNNID-3 (P kell 15:00 Audentese ujula)

  1. Anna-Mariin Kutepov
  2. Daniel Lukas Velling
  3. Eva Ploom
  4. Grant-Konrad Raude
  5. Gustav Sibul
  6. Jesper Kits
  7. Johanna Toomsalu
  8. Kert Aaviste
  9. Mia-Nora Tubala
  10. Mihail Grigorenko
  11. Patrick Olle
  12. Remy Viikholm
  13. Teele Laugen
  14. Villem Noorkõiv

PÕNNID-4 (P kell 14:00 Audentese ujula)

  1. Alfred Karu
  2. Amanda Marie Christiansen
  3. Erik Koodi
  4. Gregor Rammo
  5. Hektor Karu
  6. Johan Kallastu
  7. Karl Markus Klaas
  8. Katarina Kaseorg
  9. Leevi Nõmmik
  10. Nora Nelis

SPORDITUNNID

SPORT-1 (3-5a.) (T kell 18:00 Sõle Spordihoone)

  1. Aleksandr Terentjev
  2. Anna-Mariin Kutepov
  3. Arabella Tulf
  4. Daniel Lukas Velling
  5. Henri Hääl
  6. Johannes Taro
  7. Kleer Kuhi
  8. Marie-Liis Toomla
  9. Mihail Grigorenko
  10. Noel Ruben Velling
  11. Oliver Delannoy
  12. Roven Nukke
  13. Trevor Uibo
  14. Tuule Laugen

SPORT-2 (6-8a.) (K kell 17:30 TSH)

  1. Alexander Taim
  2. Erik Koodi
  3. Grant-Konrad Raude
  4. Karl-Markus Klaas
  5. Kert Aaviste
  6. Leevi Nõmmik
  7. Nora Nelis
  8. Sandra Mõtsnik
  9. Teele Laugen
  10. Villem Noorkõiv

 

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Viimased uudised Atom RSS
...

25.09.2019
21CC Triatloniklubi alustab oma kahekümne kuuendat hooaega!
21CC Triatloniklubi korraldab triatlonitreeninguid igale eale ja tasemele. Kõik ühistreeningud toimuvad treeneri või juhendaj...

...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
http://www.ignite.ee
http://www.rademar.ee


...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...