...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Üldkontakt ... Treenerid ...  

...

Treenerite ja juhendajate üldkontakt - treenerid@21cc.ee

Jüri Käen, peatreener - jyri@21cc.ee

Tallinna treeningud:

Aarne-Vello Kersa - aarne@21cc.ee
Aili Sempelson - aili.sempelson@21cc.ee
Aleksandr Latin - aleksandr@21cc.ee
Dea Oja - dea@21cc.ee
Henry Hein - henry.hein@21cc.ee
Kadri Possul - kadri.possul@21cc.ee
Karl-Rauno Miljand - rauno@21cc.ee
Karmen Reinpõld - karmen@21cc.ee
Kirill Kotšegarov - kirill@21cc.ee
Sirlet Viilas - sirlet.viilas@21cc.ee
Liina Tsernov - liina.tsernov@21cc.ee
Marko Albert - marko@21cc.ee
Triinu Spriit - triinu.ujumine@gmail.com

Tartu treeningud:

Kaity-Marin Tiitmaa - 56 936 822, kaity@21cc.ee

Saku treeningud:

Karmen Reinpõld - 521 4412, karmen@21cc.ee

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Viimased uudised Atom RSS
...

07.09.2017
Uuel hooajal uue hooga!
21CC Triatloniklubi puhkab septembris, et juba oktoobris alustada uue hooga. Ühistreeningutega alustame 1.oktoober. Treeningu...

...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
http://www.ignite.ee
http://www.rademar.ee


...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...