...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Üldkontakt ... Treenerid ...  

...

Treenerite ja juhendajate üldkontakt - treenerid@21cc.ee

Jüri Käen, peatreener - jyri@21cc.ee

Tallinna treeningud:

Harrastajad

Aarne-Vello Kersa - aarne@21cc.ee
Aili Sempelson - aili.sempelson@21cc.ee
Henry Hein - henry.hein@21cc.ee
Johannes Sikk - johannes.sikk@gmail.com
Katrin Zaitseva - katrin.zaitseva@gmail.com
Laura Salm - laurahuik@gmail.com
Liina Oks - liinaoks@gmail.com
Mati Albert - albertimati@gmail.com

Põnnid, Lapsed, Noored:

Marko Albert, peatreener - marko@21cc.ee

Katrin Linask - katrin.linask@gmail.com
Katrin Zaitseva - katrin.zaitseva@gmail.com
Liina Oks - liinaoks@gmail.com
Liina Tsernov - liina.tsernov@21cc.ee
 

Tartu treeningud:

Paula-Brit Siimar - paulabritsiimar@gmail.com
Vanessa Rätsep - vanessaratsep@gmail.com

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Viimased uudised Atom RSS
...

31.08.2022
21CC Triatloniklubi uus hooaeg 2022/2023
21CC Triatloniklubi põnnide, koolinoorte ja Tartu treeningrühmadega alustame uut hooaega juba 5.septembril. Tallinna täiskas...

...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
https://www.cfs.ee/

...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...