...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Üldkontakt ... Treenerid ...  

...

Treenerite ja juhendajate üldkontakt - treenerid@21cc.ee

Jüri Käen, peatreener - jyri@21cc.ee

Tallinna treeningud:

Harrastajad

Aarne-Vello Kersa - aarne@21cc.ee
Aili Sempelson - aili.sempelson@21cc.ee
Aleksandr Latin - aleksandr@21cc.ee
Dea Lasting - dea@21cc.ee
Henry Hein - henry.hein@21cc.ee
Kirill Kotšegarov - kirill@21cc.ee
Sirlet Viilas - sirlet.viilas@21cc.ee
Mati Albert - albertimati@gmail.com
Pavel Narõškin - pavel.naroskin@gmail.com
Cevin Anders Siim - cevin@elvag.edu.ee
Johannes Sikk - johannes.sikk@gmail.com

Põnnid, Lapsed, Noored:

Marko Albert, peatreener - marko@21cc.ee

Liina Tsernov - liina.tsernov@21cc.ee
Katrin Zaitseva - katrin.zaitseva@gmail.com
Liina Oks - liinaoks@gmail.com
Katrin Linask - katrin.linask@gmail.com

Tartu treeningud:

Paula-Brit Siimar - paulabritsiimar@gmail.com

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Viimased uudised Atom RSS
...

25.09.2019
21CC Triatloniklubi alustab oma kahekümne kuuendat hooaega!
21CC Triatloniklubi korraldab triatlonitreeninguid igale eale ja tasemele. Kõik ühistreeningud toimuvad treeneri või juhendaj...

...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
http://www.ignite.ee
http://www.rademar.ee


...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...