...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Täiskasvanud ... Lapsed/noored ... Treeningmakse ... Tunniplaan ... Varustus ... Juhendajad ... Liitumine ...  
  ... Lapsed - Tallinn ... Täiskasvanud - Tallinn ... Tartu ...  

...

TUNNIPLAAN 2019/20 
(võib toimuda muudatusi kinnitatakse 1.septembriks!)

TALLINN TÄISKASVANUD 

TRI 1

E kell 19:00-20:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Jüri Käen
N kell 18:00-19:30 ÜKE, Lasnamäe hall, treener Jüri Käen
L kell 7:30-9:00 ujumine, Õismäe ujula, treener Jüri Käen
Üldine treeningkava täispikatriatloni ettevalmistus Kirill Kotsegarov

TRI 2

E kell 18:00-19:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Jüri Käen
N kell 18:00-19:30 ÜKE, Lasnamäe hall, treener Jüri Käen
L kell 7:30-9:00 ujumine, Õismäe ujula, treener Jüri Käen
Üldine treeningkava täispikatriatloni ettevalmistus Kirill Kotsegarov

TRI 3

T kell 18:00-19:30 ÜKE, Lasnamäe hall, treener Sirlet Viilas
N kell 19:30-20:30 ujumine, 21.kooli ujula, treener Pavel Narõškin
R kell 17:30-19:00 ratas/spinn, terviserajad või Sparta, treener Johannes Sikk
Üldine treeningkava poolpikatriatloni ettevalmistus Aleksandr Latin

TRI 4 (OD, sprint)

T kell 19:00-20:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Aarne Vello Kersa
K kell 18:00-19:30 ÜKE, Tallinna spordihall, treener Aili Sempelson
L kell 10-11:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Liina Oks
Üldine treeningkava harrastajatele Aleksandr Latin
* Soovitatav treeningrühm 10-12.klassi noortele

TRI 5 (70.3)

E kell 20:00-21:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Aarne Vello Kersa
T kell 18:00-19:30 ÜKE, Tallinna spordihall, treener Aleksandr Latin
L kell 9:00-10:00 ujumine, 21.kooli ujula  treener Liina Oks
Üldine treeningkava poolpikatriatloni ettevalmistus Aleeksandr Latin

TRI 6 (hobigrupp ühistreeningud 2xnädalas)

T kell 20:00-21:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Aarne Vello Kersa
K kell 18:00-19:30 ÜKE, Tallinna spordihall, treener Aili  Sempelson

TRI 7 (70.3 / täispikk)

E kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula, treener Cevin Anders Siim
K kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula, treener Cevin Anders Siim
N kell 18:00-19:30 ÜKE, Tallinna spordihall treener Mati Albert
Üldine treeningkava Eestis toimuvate IRONMAN võistluste ettevalmistus Kirill Kotsegarov

TRI 8 (70.3 / täispikk) 

T kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula, treener Henry Hein
N kell 18:00-19:30 ÜKE, Tallinna spordihall treener Mati Albert
R kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula, treener Henry Hein
Üldine treeningkava Eestis toimuvate IRONMAN võistluste ettevalmistus Kirill Kotsegarov

UUS! UJUMINE (ujumistreening 1xnädalas)

L kell 11:00-12:00 ujumine, 21.kooli ujula  treener Liina Oks

 

TUNNIPLAAN TARTU

TRI-TARTU (NB! septembris ÜKE ja ratas väljas algus kell 18:00)

T kell 19:30-21:00 ÜKE, Tamme staadioni võimlemissaal, treener Paula-Brit Siimar
N kell 18:30-19:30 spinn, MyFitness Tartu Lõunakeskuses, treener 
R kell 18:00-19:00/19:00-20:00 ujumine, IMPULS spordiklubi, treener Paula-Brit Siimar
Üldine treeningkava harrastajatele Paula-Brit Siimar

 

TUNNIPLAAN TALLINN PÕNNID, LAPSED, NOORED, SPORT

LAPSED 1-2.klass /2011-2013

kell 14:00-15:00 ujumine, Sõle ujula, treener Katrin Zaitseva

K kell 17:30-18:30 jooks/ÜKE, Tallinna spordihall, treener Katrin Zaitseva

R kell kell 14:45-15:45 ujumine, Sõle ujula, treener Katrin Zaitseva

TRI-LAPSED 3-5.klass /2010-2007

kell 14:15-15:45 ÜKE+ujumine, Sõle ujula, treener Liina Oks

*T kell 16:00-17:30 jooks, Tallinna spordihall, treener Liina Tsernov

K kell 14:45-15:45 ujumine, Sõle ujula, treener Liina Oks

N kell 14:00-15:00 ujumine, Sõle ujula,  treener Liina Oks

R kell 16:00-17:00 ujumine, Audentese ujula, treener Liina Oks

L kell 10:00-11:30 välitreening, Nõmme, treener Marko Albert

* jooksu treening 3-8.klassi noortele

 

NOORED 6-9.klass/2004-2006

E kell 16:00-17:00 ujumine, Audentese ujula, treener Marko Albert

*T kell 16:00-17:30 jooks, Tallinna spordihall, treener Liina Tsernov

kell 16:00-17:00 ujumine, Audentese ujula treener Marko Albert

L kell 11:00-12:30 välitreening, Nõmme, treener Marko Albert

* jooksu treening 3-8.klassi noortele

NOORED 10-12.klass vt TRI-4 treeningrühm

On oodatud liituma TRI-4 treeningrühmaga

 

TR1HARDS (Võistlusspordi grupp)

* treeningplaan vastavalt sportlase hooajaplaanile, täpsem info marko@21cc.ee

 

PÕNNID UJUMINE 

PONNID-4 P kell 14:00-15:00 ujumine, Audentese ujula, treener Katrin Linask
PONNID-3 P kell 15:00-16:00 ujumine, Audentese ujula, treener Katrin Linask
PONNID-2 P kell 16:00-17:00 ujumine, Audentese ujula, treener Katrin Linask
PONNID-1 P kell 17:00-18:00 ujumine, Audentese ujula, treener Katrin Linask

 

SPORT-1 (3-5a.) sporditund

T kell 18:00-19:00 sporitund, Sõle spordihoone matisaal, treener Katrin Zaitseva 

SPORT-2 (6-7a.) sporditund

K kell 17:30-18:30 sporitund, Tallinna Spordihall, treener Katrin Zaitseva

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
http://www.ignite.ee
http://www.rademar.ee


...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...