...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Täiskasvanud ... Lapsed/noored ... Treeningmakse ... Tunniplaan ... Varustus ... Juhendajad ... Liitumine ...  
  ... Lapsed - Tallinn ... Täiskasvanud - Tallinn ... Tartu ...  

...

TUNNIPLAAN 2020/21 
(võib toimuda muudatusi)

TALLINN TÄISKASVANUD 

TRI 1/2 (täispikk)

*E kell 18:00-19:00 / 19:00-20:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Jüri Käen 
*N kell 18:00-19:30 ÜKE, Lasnamäe hall, treener Jüri Käen / kell 19:00-20:30 ÜKE TSH treener Mati Albert
L kell 7:30-9:00 ujumine, Õismäe ujula, treener Jüri Käen
Üldine treeningkava täispikatriatloni ettevalmistus Kirill Kotsegarov

* E ja N treeningud treeneri poolt jagatud rühmades!

TRI 3 (poolpikk)

T kell 18:00-19:30 ÜKE, Lasnamäe hall, treener Laura Huik
N kell 19:30-20:30 ujumine, 21.kooli ujula, treener Pavel Narõškin
R kell 17:30-19:00 ratas/spinn, terviserajad või Sparta, treener Laura Huik
Üldine treeningkava poolpikatriatloni ettevalmistus Laura Huik

TRI 4 (OD, sprint)

T kell 19:00-20:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Aarne Vello Kersa
K kell kell 19:00-20:30 ÜKE, Tallinna spordihall, treener Aili Sempelson
L kell 10-11:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Liina Oks
Üldine treeningkava harrastajatele Aleksandr Latin

TRI 5 (poolpikk)

E kell 20:00-21:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Aarne Vello Kersa
T kell 19:00-20:30  ÜKE, Tallinna spordihall, treener Aleksandr Latin
L kell 9:00-10:00 ujumine, 21.kooli ujula  treener Liina Oks
Üldine treeningkava poolpikatriatloni ettevalmistus Aleksandr Latin

TRI 6 (ühistreeningud 2xnädalas)

T kell 20:00-21:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Aarne Vello Kersa
K kell 18:30-20:00 ÜKE, Tallinna spordihall, treener Aili  Sempelson

TRI 7 (täispikk)

E kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula, juhendaja Kirill Kotsegarov
N kell 19:00-20:30 ÜKE, Tallinna spordihall juhendaja Kirill Kotsegarov
L kell 7:00-8:30 ujumine, Sõle ujula, juhendaja Kirill Kotsegarov
Üldine treeningkava täispikk triatlon Kirill Kotsegarov

TRI 8 (70.3 / täispikk ujumised hommikuti) 

T kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula, treener Katrin Zaitseva
N kell 18:30-20:00 ÜKE, Tallinna spordihall treener Mati Albert
R kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula, treener Henry Hein
Üldine treeningkava Eestis toimuvate võistluste ettevalmistus Kirill Kotsegarov

UUS! TRI 9 (ühistreeningud päeval)

E kell 13:30-14:30 ujumine, Sõle ujula, treener Katrin Zaitseva
K kell 12:00-13:30 ÜKE, Tallinna spordihall treener Katrin Zaitseva
R kell 13:30-14:30 ujumine, Sõle ujula, treener Katrin Zaitseva
ÜKE treening koos TRI-3 või TRI 4 treeningrühmaga

UJUMINE-1 (ujumistreening 1xnädalas)

T kell 20:00-21:00 ujumine, Audentese ujula  treener Liina Oks

UJUMINE-2 (ujumistreening 1xnädalas)

E kell 20:00-21:00 ujumine, Audentese ujula  treener Liina Oks

TUNNIPLAAN TARTU

TRI-TARTU

T kell 18:30-20:00 ÜKE, Tamme staadioni matissaal, treener Vanessa Rätsep
N kell 18:30-20:00 spinn, MyFitness Tartu Lõunakeskuses, treener Paula-Brit Siimar
R kell 18:30-19:30/19:30-20:30 ujumine, IMPULS spordiklubi, treener Paula-Brit Siimar
Üldine treeningkava harrastajatele Paula-Brit Siimar

 

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
https://www.cfs.ee/

...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...