...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Täiskasvanud ... Lapsed/noored ... Treeningmakse ... Tunniplaan ... Varustus ... Juhendajad ... Liitumine ...  
  ... Lapsed - Tallinn ... Täiskasvanud - Tallinn ... Tartu ...  

...

TUNNIPLAAN 2021/22 

(võib toimuda muudatusi)

 

TARTU HARRASTAJAD

TARTU

treener Paula-Brit Siimar

T kell 18:30-20:00 jooks/ÜKE, Tamme staadioni saal treener Vanessa Rätsep

N kell 18:15-19:45 ratas/spinn, Tartu Kesklinna MyFitness

R kell 18:30-19:30/19:30-20:30 ujumine, IMPULSE Tartu

 

TALLINN HARRASTAJAD

TRIATLON 1

treener Jüri Käen

*E kell 18:00-19:00 / 19:00-20:00 ujumine, 21.kooli ujula

N kell 18:30-20:00 ÜKE, Lasnamäe hall

L kell 7:00-8:30 ujumine, Sõle ujula

 

TRIATLON 2 (ujumised hommik)

treener Katrin Zaitseva

E kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula

K kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula

N kell 19:00-20:30 ÜKE, Tallinna spordihall

 

TRIATLON 3

treener Laura Salm

T kell 19:00-20:30 ÜKE, TSH, treener Mati Albert

N kell 19:00-20:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Aarne Vello Kersa

R kell 17:30-19:00 ratas/spinn, terviserajad või Sparta, treener Johannes Sikk

 

TRIATLON 4

treener Liina Oks

T kell 20:00-21:00 ujumine, 21.kooli ujula

K kell kell 19:00-20:30 ÜKE, Tallinna spordihall, treener Aili Sempelson

L kell 9-10:00 ujumine, 21.kooli ujula

 

TRIATLON 5 

treener Johannes Sikk

E kell 20:00-21:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Aarne Vello Kersa

K kell 18:30-20:00  ÜKE,  Lasnamäe hall

N kell 20:00-21:00 ujumine, 21.kooli ujula  treener Aarne Vello Kersa

 

UJUMINE  2 (ujumistreeningud 2x nädalas õhtu)

treener Liina Oks

T kell 19:00-20:00 ujumine, 21.kooli ujula

L kell 10:00-11:00 ujumine, 21.kooli ujula

 

UJUMINE 1 (ujumistreening 1xnädalas)

treener Liina Oks

L kell 11:00-12:00 ujumine, 21.kooli ujula, treener Liina Oks

 

UJUMINE P (ujumistreeningud 2x nädalas päeval)

treener Katrin Zaitseva

E kell 13:30-14:30 ujumine, Sõle ujula

R kell 13:30-14:30 ujumine, Sõle ujula

 

UJUMINE H (ujumistreeningud 2x nädalas hommik)

treener Johannes Sikk

T kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula

R kell 7:00-8:00 ujumine, Sõle ujula

 
...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
https://www.cfs.ee/

...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...