...
...
...
 

Triatlon

 

Treening

 

Võistlused

 

Klubi

 

Kontakt

 
  ... Triatlon Kõigile! 2017 ... Uju ja jookse ... Viljandi triatlon ... Arhiiv ...  
  ... Kiili duatlon ... Jüri basseinitriatlon ... Saku triatlon ... Saku duatlon ... Viitna ... Täispikk ...  
  ... Üldinfo ... Tulemused ...  

...

VIITNA TRIATLONI TULEMUSED

 


STATISTIKA:

AASTA

NIMI

KLUBI

AEG

1999 Margus Tamm TRIATLEET 0:59:20,7
  Kirill Litovtšenko Triatloniklubi 21CC 0:59:38,0
  Marko Albert Triatloniklubi 21CC 1:00:56,3
2000 Marko Albert Triatloniklubi 21CC 0:58:56,0
  Kirill Litovtšenko Triatloniklubi 21CC 0:59:38,1
  Hardi Randma Triatloniklubi 21CC 1:00:38,1
2001 Marko Albert Triatloniklubi 21CC 1:59:40,7
  Ain-Alar Juhanson Kaitsejõudude SK 2:02:59,0
  Hardi Randma Triatloniklubi 21CC 2:04:41,2
2002 Marko Albert Triatloniklubi 21CC 1:52:16,3
  Hardi Randma Triatloniklubi 21CC 1:58:20,2
  Margus Tamm TRIATLEET 1:59:52,6
2003 Priit Ailt Triatloniklubi 21CC 2:02:23,4
  Margus Tamm TRIATLEET 2:06:05,0
  Eero Raudsepp TÜ ASK 2:08:54,7
2004 Priit Ailt TÜ ASK / Triatloniklubi 21CC 1:58:33,6
  Ain-Alar Juhanson Üksik-vahipataljon 1:59:44,5
  Margus Tamm TRIATLEET 2:01:08,2
2005 Raimo Raudsepp TTÜ SK 1:55:26,4
  Priit Ailt Triatloniklubi 21CC 1:56:10,3
  Ain-Alar Juhanson Kaitsejõudude SK 1:57:22,5
2006 Raimo Raudsepp TTÜ SK 1:56:16,5
  Tom Söderdahl Timex 1:57:55,2
  Ain-Alar Juhanson Kaitsejõudude SK 1:59:03,7
2007 Raimo Raudsepp Kaitsejõudude SK 1:54:46,2
  Eero Raudsepp Kaitsejõudude SK 1:56:19,6
  Kirill Kotšegarov Triatloniklubi 21CC 1:56:41,5
2008 Marko Albert Triatloniklubi 21CC 1:51:30,0
  Kirill Kotšegarov Triatloniklubi 21CC 1:54:01,1
  Raimo Raudsepp Kaitsejõudude SK 1:55:49,8
2009 Aleksandr Latin Triatloniklubi 21CC 1:52:34,0
  Kirill Kotšegarov Triatloniklubi 21CC 1:53:17,7
  Raimo Raudsepp Kaitsejõudude SK 1:54:33,6

 

AASTA

NIMI

KLUBI

AEG

1999 Anu Taveter TRIATLEET 1:19:22,6
  Triin Krull Triatloniklubi 21CC 1:19:31,0
  Tiina Pallas TTÜ SK 1:23:07,9
2000 Anu Taveter TRIATLEET 1:16:00,3
  Jaana Kõrbe Triatloniklubi 21CC 1:21:50,7
  Kristel Kesküla Raudmees 1:27:33,5
2001 Natalia Buljukina Triatloniklubi 21CC 2:22:20,1
  Anu Taveter TRIATLEET 2:31:56,8
  Marju Püvi Tartu SK 2:47:34,3
2002 Kai Albert (Liivak) Triatloniklubi 21CC 2:21:05,9
  Anu Taveter TRIATLEET 2:22:43,8
  Ene Aigro Tehvandi 2:38:30,6
2003 Anu Taveter TRIATLEET 2:21:21,0
  Kai Albert (Liivak) Triatloniklubi 21CC 2:30:15,8
  - - -
2004 Anu Taveter TRIATLEET 2:23:33,7
  Kai Albert (Liivak) Triatloniklubi 21CC 2:27:22,9
  Marju Püvi Tartu Suusaklubi 2:32:16,8
2005 Anu Taveter Suusaklubi Jõulu 2:35:43,4
  - - -
  - - -
2006 Kai Albert (Liivak) Triatloniklubi 21CC 2:29:34,1
  Helen Schmidt Viru SK 2:35:21,1
  Laura Rohtla Sõmeru SK 2:35:52,5
2007 Alma Sarapuu Tabasalu TK 2:20:07,8
  Helen Schmidt Viru SK 2:24:43,6
  Geily Niinemets Tabasalu TK 2:34:04,5
2008 Alma Sarapuu Tabasalu TK 2:20:53,4
  Helen Schmidt Viru SK 2:21:47,3
  Terje Trasberg Triatloniklubi 21CC 2:25:27,3
2009 Helen Schmidt Viru SK 2:17:02,2
  Alma Sarapuu Tabasalu TK 2:17:08,9
  Kairi Schmidt Viru SK 2:21:39,1

 

UJUMISE REKORDID

AEG

NIMI

AEG

NIMI

17:10,0 Marko Albert, 2002 20:19,4 Kadri Sõggel, 2004
17:13,5 Aleksandr Latin, 2007 20:20,2 Helen Schmidt, 2007
17:14,1 Priit Ailt, 2005 20:44,0 Helen Schmidt, 2008
17:27,0 Marko Albert, 2009 20:50,6 Helen Schmidt, 2009
17:30,0 Marko Albert, 2008 20:51,8 Terje Trasberg, 2008
17:42,0 Priit Ailt, 2007 21:01,8 Alma Sarapuu, 2007
17:53,2 Eero Raudsepp, 2007 21:10,3 Kairi Schmidt, 2009
17:58,1 Priit Ailt, 2004 21:16,8 Terje Trasberg, 2009
18:16,7 Aleksandr Latin, 2009 21:22,2 Anu Taveter, 2005
18:20,5 Eero Raudsepp, 2005 21:38,2 Helen Schmidt, 2006

 

RATTARAJA REKORDID

AEG

NIMI

AEG

NIMI

56:54,4 Kirill Kotsegarov, 2009 1:09:45,9 Alma Sarapuu, 2009
57:31,9 Ain-Alar Juhanson, 2005 1:10:19,5 Natalia Buljukina, 2003
57:58,3 Ain-Alar Juhanson, 2006 1:11:12,4 Natalia Buljukina, 2001
58:14,8 Kirill Kotsegarov, 2008 1:12:05,4 Terje Trasberg, 2008
58:14,9 Marko Albert, 2008 1:12:33,4 Anu Taveter, 2003
58:39,1 Aleksandr Latin, 2009 1:12:53,4 Helen Schmidt, 2009
59:22,2 Kirill Kotsegarov, 2007 1:12:59,9 Alma Sarapuu, 2008
59:28,6 Raimo Raudsepp, 2008 1:13:08,6 Alma Sarapuu, 2007
59:39,9 Raimo Raudsepp, 2009 1:13:46,8 Anu Taveter, 2004
59:41,9 Raimo Raudsepp, 2007 1:13:55,3 Kai Albert (Liivak), 2002

 

JOOKSURAJA REKORDID

AEG

NIMI

AEG

NIMI

35:02,8 Marko Albert, 2002 42:28,3 Kai Albert (Liivak), 2002
35:03,9 Raimo Raudsepp, 2009 43:18,2 Helen Schmidt, 2009
35:30,3 Eero Raudsepp, 2009 44:05,0 Natalia Buljukina, 2001
35:31,6 Raimo Raudsepp, 2004 44:39,2 Alma Sarapuu, 2009
35:38,2 Aleksandr Latin, 2009 45:28,2 Laura Rohtla, 2008
35:43,5 Raimo Raudsepp, 2005 45:48,2 Alma Sarapuu, 2008
35:45,1 Marko Albert, 2008 45:56,8 Kairi Schmidt, 2009
35:50,7 Raimo Raudsepp, 2006 45:57,4 Alma Sarapuu, 2007
36:08,9 Raimo Raudsepp, 2007 46:04,2 Helen Schmidt, 2008
36:17,4 Ain-Alar Juhanson, 2001

 

...
... ...
... ...
... ...
... ...
...
Tunniplaan
...
kalender
...
... ...
... ...
...
Toetajad
...

http://codeborne.ee
http://www.ignite.ee
http://www.rademar.ee


...
WEB BY ... AND  New Media Guru

... ...